ODPOWIEDZI NA TRUDNE PYTANIA

Każdego dnia otrzymuje mnóstwo pytań. W większości przypadków wystarczy jednym lub dwoma zdaniami odpowiedzieć. Czasami są tak złośliwe, że mam ochotę  ich wycofywać z mojego bloga. Czy  piszący zastanawiają się , że czyta ich już ponad tysiąc (1000) wędkarzy dziennie. Mam wielką prośbę, zastanówcie się co piszecie ???

cytat.

Co niektorzy jeszcze mowili, że im zanetę wywiało z łowiska. A co się robić jak sie w ciągu zawodow zmienia się wiatr (z tego w placy na ten w twarz lub z lewej na prawą i na odwót). Gdzie szukać ryb, w zanęcie, na rozmyciac….?

Jak mam gościowi odpowiedzieć, kiedy wiatr zmienił mu się w czasie zawodów cztery razy?????

Wystarczyło uważnie przeczytać mój wykład i jest napisane co robić.

Wiatr, o ile nie jest gwałtowny i długotrwały, nie przeszkadza zanęcie. Pisałem o kontroli nad własnym zestawem, aby był w polu nęcenia.Proponuję wrócić do wykładu jeszcze raz i dokładnie przestudiować.

Pyta człowieczek- czy na wiatr zanęta jasna, czy ciemna i jakie haki ???

Zapewne, niektórych to bawi, albo powinni  opuścić UNIWERSYTET DZIADKA. Nie odpowiadam na część pytań nie z lenistwa czy niewiedzy( chociaż już kilka razy odpisałem magiczne słowa NIE WIEM)- czynię tak ze względu, na fakt podziału tematów. Gdy będę omawiał sprzęt to będzie i o żyłkach i haczykach. Pozdrawiam swoich wiernych czytelników i proponuję zapraszajcie innych kolegów. Niech powiększą wiedzę o istotne sprawy, a nie kolejną recepturę zanęty, czy diagram zestawu.

Pozdrawiam

 

 

2 myśli nt. „ODPOWIEDZI NA TRUDNE PYTANIA

  1. Polecilem UNIWERSYTET kilku kolegom. Ostatnio pytam i jak czytacie? Do momentu wykladow o zanetach firmowych czytali… potem juz nie. Krew mnie zalala bo sa to ludzie z ktorymi mam lowic w tym roku w druzynie. Gdyby czytali i zapamietywali latwiej byloby nam trenowac i startowac.Nie da sie jednak nikogo na sile uszczesliwic. Pozdrawiam.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s