NOWE MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z BLOGA DZIADKA !!!

Wychodząc na przeciw wielu zapytaniom oraz zapotrzebowaniu na Wasz łatwiejszy dostęp do zamieszczonej wiedzy w moim blogu , wprowadzam stopniowo nowy sposób szukania wiadomości. Teraz na stronie głównej jest podtytuł KATEGORIE . Aby było to jeszcze bardziej łatwe każdy wpis nawet te (historyczne) będziecie mogli odszukać nie tylko datami wpisów ale również KATEGORIĄ. To znaczy , że niektóre wpisy będą umieszczone w kilku kategoriach dla łatwiejszego odnalezienia.

Przykład gdy klikniecie w kategorię ,,wędkarstwo spławikowe” wyświetlą się wszystkie wpisy dotyczące tej metody połowu. Gdy wybierzecie ,,wyprawy” wyświetlą się wszelkie wpisy z wypraw oraz wędkarskich wypadów DZIADKA.

W przypadku , gdy klikniecie w,, zanęty” , wyświetlą się wszystkie wpisy o zanętach , ziemiach dodatkach oraz nęceniu. Liczę , że uprości to znacznie poszukiwanie oraz ułatwi wam korzystanie z bloga.

Przy okazji odpowiadam wszystkim zainteresowanym , że nie planuję wydawania w najbliższym czasie książki zawierającej kompendium wiedzy. Przecież to początek uniwersytetu.

Zapewne jeszcze kilka godzin zajmie mi porządkowanie wcześniejszych wpisów i przyklejanie do odpowiednich kategorii .

Pozdrawiam wszystkich DZIADEK

3 myśli nt. „NOWE MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z BLOGA DZIADKA !!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s