DZIADEK ZNIESMACZONY – ZMIANA KATEGORII W KONKURSIE

TO TREŚĆ WIADOMOŚCI JAKĄ PRZESŁANO MI Z REDAKCJI KONKURSU !!!!!

,,Witaj!

Blog https://dariuszciechanskiwedkarstwo.wordpress.com został zgłoszony do konkursu Blog Roku 2014

w kategorii tematycznej Pasje i twórczość.

W oparciu o Regulamin Konkursu Komisja Konkursowa postanowiła zmienić kategorię tematyczną, w której startuje twój blog – został on przeniesiony do kategorii „Specjalistyczne i firmowe”.

Tematyka treści bloga, w ocenie Komisji, bliższa jest bowiem tej kategorii.

Decyzja o zmianie kategorii jest ostateczna.

Dziękujemy za udział w Konkursie!

Pozdrawiamy

Redakcja konkursu Blog Roku”

Na powyższą informację odpowiedziałem w następujący sposób:

Witam Szanowną redakcję.
Zmiana zasad (kategorii) podczas trwania konkursu jest jedynie winą redakcji. W pewien sposób ośmiesza mnie w oczach czytelników bloga , których jest ponad (1000 wizyt każdego dnia). Aby oddających swoje głosy nie zawieść , nie będę wycofywał się z konkursu. Zapewne to ostatni raz gdy brałem udział w tej zabawie. Szkoda tylko , że redakcja w ten sposób ręcznie ustala listę w poszczególnych kategoriach. Wędkarstwo to pasja kilkuset tysięcy miłośników tej formy rekreacji i sportu. Jest tym samym co jazda rowerowa , koszykówka czy dekorowanie bibelotów. Mój blog nie ma nic wspólnego z blogami firmowymi.
Z wyrazami szacunku Dariusz Ciechański
Koleżanki i kolegów przepraszam za zamieszanie , ale tylko w Polsce zmienia się zasady gry podczas trwania konkursu. Wielu autorów  z czołowych pozycji w poszczególnych kategoriach,  nie ma nawet tygodniowo tylu wizyt , ile ma Uniwersytet Dziadka !!!!
Nie robię tego dla pieniędzy i reklamy a tylko z czystej satysfakcji pomocy Wam oraz przekazaniu życiowych doświadczeń. Nie pokusiłem się mimo wielu propozycji na prowadzenie bloga z reklamami i sztucznym reklamowaniem różnych firm (mimo wielu ofert) . Tak pozostanie – dalej będę przekazywał obszerną wiedzę bez sięgania po pieniądze z reklam . A był to ostatni konkurs na który dałem się namówić.
Pozdrawiam Wszystkich DZIADEK

13 myśli nt. „DZIADEK ZNIESMACZONY – ZMIANA KATEGORII W KONKURSIE

 1. Kij im w oko! Znam bardziej pasujące słowa, ale kulturka musi być 😉

  A ja zmieniam kategorię dla bloga DZIADKA na „najlepszy blog ze wszystkich blogów” i „zaglądam 7 razy dziennie zanim pojawi się nowy wpis”.

  Zwycięstwo przez nokaut. Gratuluję.

  😀 😀 😀

  Polubienie

 2. Wygrał Pan już na starcie, niestety organizator konkursu ma inne plany, niestety czasami tak bywa ale:
  -” Można przegrać żeby wygrać ” 🙂

  Polubienie

 3. To przykre gdy reguly sa zmieniane w czasie gry…. nasza pasja pozostanie nasza pasja a na szczescie rola i ocena „Uniwersytetu Dziadka” nie zalezy od zajetego miejsca.
  A swoja droga ciekaw jestem wynikow w nowej kategorii. GRATULUJE Panu Dariuszowi madrej decyzji pozostania w konkursie…. Tak w sporcie jak i w zyciu trzeba umiec przejsc nad takimi „sytuacjami” Z KLASA !!!

  Polubienie

 4. Takie zachowanie świadczy o klasie organizatorów tj jej braku. Konkurs ma charakter ściśle komercyjny dla wiekszosci uczestników stąd zapewne obawy konkurencji. Powodzenia Panie Dariuszu

  Polubienie

 5. Kto by się przejmował jakimiś komercyjnymi konkursami, gdzie w takim pięknym stylu podkreślili, że ich poziom jest wyjątkowo niski. Puścić koło ucha i zignorować w przyszłości. Dobre podejście Panie Dariuszu!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s