OSTATNI PODLODOWY WYPAD

Sobotę i niedzielę spędziłem na mazurach łowiąc z kolegami z koła Baracuda na jeziorze Brzozolasek. Jak zwykle atmosfera była pozytywna.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pierwszego dnia pięknie żerowała płotka i nie trzeba było jej specjalnie zapraszać do brania. Koledzy oraz DZIADEK połowili w trzy godziny od 3 do 2 kilogramów płotek. W niedzielę było zupełnie inaczej , nic nie było w stanie sprowokować do brań będącej w,, letargu ” płoci. Tak właśnie działa  ciśnienie atmosferyczne na białą rybę. Złowionych zostało tylko 3 płotki. Największą ryba niedzieli był okoń 230 gram złowiony przez znanego Wam twórcę woblerów  Grzegorza Michałkiewicza.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DZIADEK musi się z lodem pożegnać do następnego sezonu. Ze względów zdrowotnych już w tym roku ,,podlodowym”- nie połowię.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wprawdzie ocieplenie wiosny nie czyni , bo jeszcze w marcu przymrozi ale lecący – NIESPOTYKANY – klucz łabędzi i jednego żurawia zatoczył koło nad jeziorem . Żuraw oddzielił się od łabędzi i poleciał na północ a ,,śnieżnobiałe” po wykonaniu dwóch kółek nad jeziorem wylądowały na odpoczynek na lodzie.

Poniżej na zdjęciach ,,eskadra łabędzi”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pozdrawiam wszystkich czytelników DZIADEK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s