DWA LATA BLOGU DZIADKA W STATYSTYKACH

Koleżanki i koledzy . Mija dzisiaj dwa lata od chwili,  gdy zacząłem się dzielić z Wami swoją wiedzą, doświadczeniem oraz przygodami wędkarskimi. Przez te dwa lata na blogu wiele się wydarzyło o czym skrzętnie Was informowałem. Nigdy nie sądziłem , że będzie to po dwóch latach najbardziej poczytny i odwiedzany blog w Europie. Przytoczę Wam statystyki – nie jest to chwalenie się, są to powody do mojej wielkiej dumy i satysfakcji.

WIZYTY OGÓŁEM 703000

NAJLEPSZY DZIEŃ 1976

WPISY DZIADKA 431

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW 1740

GOŚCIE OGÓŁEM 170780

NAJPOPULARNIEJSZE TEMATY : zanęty, Wędkarstwo spławikowe, praktyczne porady

Na blogu dziadka aktywnie pojawiają się czytelnicy z wielu krajów i kontynentów , łącznie z Australią , Nową Zelandią i Islandią.

W tym roku z : Polska było 341000 wizyt

                           Niemcy 3900

                           Wielka Brytania 2400

                           Stany Zjednoczone Ameryki 1370

Belgia, Holandia , Norwegia, Irlandia powyżej 1000

Tyle statystyk.

Co będzie w nowym roku ???

Przybliżę swoje zakupy sprzętu spławikowego , głównie drobiazgów , które mocno się skurczyły. Testy zanęt nowych producentów. Przynęty spinningowe , które będę intensywnie testował . Kolejne postaci wędkarstwa . Porady jak kleić wędki.

Czytajcie i proponujcie ciekawe tematy.

Pozdrawiam czytelników DZIADEK

2 myśli nt. „DWA LATA BLOGU DZIADKA W STATYSTYKACH

 1. Witam Panie Dariuszu!
  Na wstępie OGROMNE GRATULACJE dla DZIADKA z okazji 2-lat istnienia Bloga. Odnośnie wędkarstwa spławikowego Blog jest on kopalnią wiedzy, jedyną tak dobrze usystematyzowaną w całym polskim internecie. Dodatkowo podzielenie wykładów na „Kategorie” było bardzo dobrym pomysłem. Łatwiej dzięki temu odnaleźć to co nas interesuje w danym momencie. Zupełnie jak w książce, ale o tyle lepiej bo z możliwością rozwijania i pogłębiania danego tematu.
  Jestem zagorzałym czytelnikiem Bloga od samego początku jego powstania, szczególnie z uwagi na to, że wraz z nim rozpoczynałem swoje wędkarstwo wyczynowe. Wiele z wykładów „studiuję” powtórnie po przeprowadzeniu treningu. Po zajęciach „praktycznych” łatwiej jest ułożyć sobie w głowie wiedzę teoretyczną, która często jest podawana w sposób wymagający dla czytelnika (to znaczy, że trzeba przy tym myśleć).
  Z pewnością tematów do Bloga nie zabraknie bo wędkarstwo ciągle się rozwija. Przy tej okazji chciałbym sam podrzucić jeden. Ponieważ obecna zima, podobnie jak zeszłoroczna, jest dość ciepła i lodu na zbiornikach nie widać, chciałbym zaproponować temat dotyczący łowienia spławikowego w zimie. Na tyczkę, odległościówkę, w rzece czy zbiorniku zaporowym. Myślę, że można w tym temacie dużo odkryć i rozwinąć, a przede wszystkim zachęcić wędkarzy spławikowych do niezawieszania wędek na kołku na zimę.
  Na zakończenie chciałbym złożyć Panie Dariuszu, z okazji 2 urodzin Bloga, DUŻO ZDROWIA, CHĘCI DO PRACY I NIEUSTAJĄCEJ PASJI WĘDKARSKIEJ, a na nadchodzące święta RADOSNEJ RODZINNEJ ATMOSFERY !!!

  Pozdrawiam,
  Michał

  Polubienie

  • Dziękuję za miłe słowa. Zima będzie !!! Od nowego roku zacznie mrozić na północy i zapewne pierwsze GP Polski będzie na Mazurach. Zachód Polski ciepłu raczej Jesienny.
   Tematem łowienia na tyczkę zimą będę się zajmował na 100 %.
   Pozdrawiam

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s