TORBA SPINNINGISTY I PRZYNĘTY

Prezentowaną torbę dostałem w prezencie od prezesa firmy MIKADO –  Wojtka Kurowickiego, któremu bardzo serdecznie dziękuję.  Jako posiadacz bogatej kolekcji miękkich przynęt MIKADO, miałem w końcu okazję zrobić porządek i uzupełnić pudełka będące wyposażeniem torby w swoje świecidełka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokaźne zbiory DZIADKA gumek znalazły w końcu odpowiednie miejsce.

Poszczególne plastikowe pudełka uzupełniłem przynętami w zależności od łowionych ryb i metody oraz łowisk odwiedzanych każdego roku, podczas wielu wypraw ze spinningiem w dłoni. Przynęty okoniowe , do łowienia delikatnym spinningiem oraz metody bocznego troka , znalazły osobne pudełko .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jako ,że wiele czasu spędzam na łowieniu pstrągów oraz okoni , moje pudełko wygląda bardzo ubogo. Już szykuję zamówienie i czym prędzej wysyłam do firmy MIKADO ,by brakujące modele i kolory były w wystarczającej ilości na cały sezon 2016 roku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Inne ulubione przez sandacze i duże okonie przynęty , znalazły się w pudełku które moja żona nazwała ,,KOSMOS” . Uważni czytelnicy dostrzegą pewną zależność i podobieństwo pomiędzy tym pudełkiem oraz tym pierwszym. Pisząc na moim blogu o popieraniu polskich firm , nie przesadzałem i udowadniam Wam teraz na przykładzie dwóch polskich marek od miękkich sztucznych przynęt, to jest RELAX oraz MIKADO !!!! Uczestnicy ostatniej ubiegłorocznej wyprawy na  Orawę,  stosujący inne markowe gumy (za wysoką kasę) , ponoć super zawodnicze,  ,,lani”  byli przez moje paprochy ( zresztą wyposażyłem ich , by sami się mogli przekonać nad ich skutecznością. Właśnie takie podejście do wędkarstwa lansuję. Powtarzam Wam zawsze nie marka łowi i sprzęt.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W kolejnym wpisie inne DZIADKOWE przynęty posegregowane , innych pudełkach i torbach.

Pozdrawiam czytelników DZIADEK.

2 myśli nt. „TORBA SPINNINGISTY I PRZYNĘTY

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s