FAJNA PRZERWA W PRACY

Z uwagi na nawał zamówień i realizację kontraktów, mam mało czasu na dłuższe wędkowanie. Dzisiejszy dzień wykorzystałem podwójnie, na pracę oraz wędkowanie. Proces lakierowania spławików odległościowych jest czasochłonny, a schniecie poszczególnych warstw jest precyzyjnie wyliczone by ich powierzchnia była gładka i bardzo mocna (wodoodporna i zgniotoodporna ).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wiedząc,  że mam godzinę do kolejnego procesu zanurzeń, wsiadłem w samochód i pojechałem nad rzekę. Wybrałem odcinek na którym jest dużo starych pni drzew i korzeni podwodnych. Po 15 minutach łowienia miałem wyjście kapitalnego pstrąga , jednak pomylił się i nie trafił w gumę. Mimo kilkunastu rzutów pod to samo drzewo już nie powtórzył uderzenia. Po kolejnym kwadransie kolejny strzał. Tym razem zapiął się i DZIADEK po precyzyjnym holu, podebrał pięknie wybarwionego ,,kropkowańca”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pięknie wyciągał żyłkę z mojego Black Stone MIKADO, bo hamulec w kołowrotku to podstawa bezpiecznych holi ryb. Złowiłem go (jak zwykle) na paprocha RELAX biała perła z brokatem przebarwionym na seledyn, główka 1 gram TRAPER  , żyłka 0,12 Ultraviolet MIKADO,  resztę znacie bo już opisywałem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To zdjęcie dedykuję tym kolegom , którzy twierdzą , że na małe przynęty uderzają tylko małe ryby. Tylko małymi przynętami zmusicie do zainteresowania słabo żerujące drapieżniki. Powtarzam jak zaklęcie, łówcie delikatnymi przynętami i sprzętem.

Pozdrawiam czytelników DZIADEK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s