OPIS PRODUKCJI SPŁAWIKÓW -SONDA

Jeden z czytelników zadał mi pytanie jak powstają spławiki , jak się programuje i tak dalej. Już kilka lat temu opisałem to na portalu wędkarskim. Mam do Was pytanie , czy to Was interesuje. Jeżeli tak to proszę o komentarze. Jeżeli będzie ich dostatecznie dużo , to opiszę całość procesu wraz ze szczegółami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Czekam na komentarze i pozdrawiam czytelników DZIADEK

 

20 myśli nt. „OPIS PRODUKCJI SPŁAWIKÓW -SONDA

  • witam ja teraz dopiero zauważyłem że jest taka ciekawa i cenna inicjatywa ze strony pana Darka, cieszy mnie że ktoś chce się z nami podzielić, tylko nie mogę rozpracować jak to czytać, gdyż na jednej stronie są różne tematy, czy istnieje jakiś spis stron. Nie interesuje mnie produkcja spławików interesuje mnie gdzie je mogę kupić

   Polubienie

   • Oprucz maszyn i materiału niezbędna jest wiedza jak to odpowiednio zrobić. Ile warstw nałożyć, w jakiej kolejności je nakładać, jak przygotować do malowania, odpowiednia długość, grubość antenki, dolnika.
    Jest to niezbędna wiedza i doświadczenie które Dziadek zdobywał przez lata i dlatego teraz robi takie cudeńka.

    Polubienie

 1. Drogi Dziadku,
  Mam taki pomysł – pytanie. Czy jest możliwe, aby Twoje wykłady, przynajmniej niektóre, jak chociażby dotyczące przygotowania zanęty czy gruntowania, były poparte chociaż krótkimi filmikami? Wydaje mi się, Że Twoje rady mogły by być wtedy bardziej skutecznie zapamiętane i wykorzystywane w ukropie przygotowań nad wodą.
  Pozdrawiam, (mogę już chyba tak napisać) stary student – Darek.

  Polubienie

  • Cały problem polega na tym , że nauczono mnie robić solidnie wszystko to, za co się zabieram. Przygotowanie takiego filmowania zabiera dużo czasu, zaangażowanie przynajmniej jednej osoby oraz odpowiedniego sprzętu. Wszystko musi być widać i słychać. Nie da się ustawić nawet najtańszej kamerki i tak sobie filmować. Samo prowadzenie bloga , obróbka zdjęć , zajmuje mnóstwo czasu. Prowadząc firmę i normalne codzienne życie, nie mam już wielokrotnie czasu lub siły , na rzetelne opisanie tematów uniwersytetu DZIADKA. Może kiedyś (jak dożyję) na emeryturze ???
   Pozdrawiam DZIADEK

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s