TEST ZANĘT LESZCZOWYCH MATCH PRO

Jak już wcześniej pisałem , do testowania  wybieram łowiska trudne i nie zawsze rybne. Tym razem łowiłem na rzece Bug w okolicach Woli Uhruskiej. Miałem bardzo mało czasu, gdyż przyjechałem na miejsce o godzinie 15 . Minerały  stanowiła mieszanka Vimba Wiążąca 3 paczki oraz 1 paczka Vimba Argilla. Dwa rodzaje Leszcza MATCH PRO wymieszałem z jedną szklanką melasy firmy MATCH PRO. Po dokładnym przetarciu w dłoniach. nawilżyłem dość obficie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Robactwo stanowił dżokers oraz pinka topiona i żywa. W czasie gdy mieszanka nabierała dobrej wilgotności, ustawiałem nad malowniczym o tej porze roku Bugiem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przygotowany towar tak wyglądał  przed połączeniem oraz przetarciem przez sito.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wykleiłem 9 kul wielkości pomarańczy, pierwsze cztery tylko z dżokersem pozostałe 5 sztuk nawilżone dodatkowo i z topioną i żywą pinką.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zastosowałem zestaw z skrzydełkiem Vimba o gramaturze 10 gram. Grunt w tym miejscu miałem na 3 metrach. łowiłem 11 metrową tyczką.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po położeniu kul, zapaliłem w moim zwyczaju. Po papierosku pierwsze wstawienie i krąp . Mała sesja fotograficzna.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po nim kolejny , podbierakowy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po piątej rybie zacząłem donecać , gdyż przy takich rybach szybko by wymiotły wszystko z łowiska. Co dwie ryby wrzucałem po małej kulce . Ryby brały wspaniale i same duże egzemplarze. Złowiłem też małego klenia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mieszanki na leszcza MATCH PRO to ,,super strzał”  tej firmy. Odpowiednia kleistość po nawilżeniu , odpowiednio dobrane zapachy słodko korzenne. Musiała mieszanka smakować rybom,  gdyż wyjmując wypychaczem haki wypluwały robactwo i frakcje mieszanki. Po dwóch i pół godzinie łowienia miałem w siatce 150 ryb.  Dzisiejsze łowienie na Bugu to mały okoń, 4 kiełbie , 30 uklejek , dwa klenie, 10 płotek, reszt stanowiły dorodne krąpie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

TERAZ PANIE  PREZESIE KAŁUŻNY , SZYKUJ PAN PAKĘ DLA DZIADKA !!!!!

Jak powiem , że Wam polecam to mało, to musicie mieć w swoim spichlerzu ze specjałami dla ryb.

Pozdrawiam czytelników DZIADEK

3 myśli nt. „TEST ZANĘT LESZCZOWYCH MATCH PRO

 1. wszystko pięknie , ale nurtuje mnie jedna rzecz , mianowicie czy na fotografiach nie widnieje miska z rybami wsadzona w wiadro, przez co do złudzenia przypomina to pełne wiadro ryb ? pozdrawiam 😉

  Polubienie

  • Ja nie potrzebuję , robić żadnych wrażeń. Efektem tych połowów było złowione połowę wiadra 20 litrowego na zanętę na fotografii , są najładniejsze ryby w misce . Czy tak nisko mnie kolega ocenia ????
   Pozdrawiam DZIADEK

   Polubienie

 2. piękny wiosenny połów, lecz nurtuje mnie jedna rzecz, czy na fotografiach ryby które Pan złowił leżą w misce , która wsadzona jest do wiadra, aby powstał efekt „pełnego kotła” ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s