REKORD WIZYT NA BLOGU

W dniu wczorajszym został pobity dotychczasowy rekord oglądalności i odsłon na blogu DZIADKA. Kilkukrotnie było to ponad 1900 wizy w ciągu doby. W dniu wczorajszym UNIWERSYTET DZIADKA odwiedziło 2037 0sób. Gratuluję Wam wytrwałości w przyswajaniu wiedzy oraz przygotowań teoretycznych do walki o medale , puchary , tytuły lub tylko skuteczniejszego połowu ryb. Warto przeczytać dzisiejszy wykład  !!!

Pozdrawiam czytelników DZIADEK

2 myśli nt. „REKORD WIZYT NA BLOGU

 1. Dziadku, to my powinniśmy podziękować i pogratulować Tobie za to, że przede wszystkim bezinteresownie zechcialeś się z nami podzielić swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem, osobiście pozyskalem masę informacji które skutecznie wykorzystałem,a o których nie miałem pojęcia, zmieniłeś moje podejście do wędkarstwa o 180 stopnienia myślę że wielu czytelników mogłoby się pod tym podpisać. Szczerze DZIĘKUJĘ!!!!

  Polubienie

  • Kiedyś pisałem , że przekazywanie wiedzy powinno być niepisanym obowiązkiem , starszych stażem i doświadczeniem zawodników i wędkarzy. Co to za pomoc , gdy znany zawodnik lub łowca okazów co innego pisze a co innego robi , lub reklamuje to czym nie łowi bo jest nieskuteczne. Polecając zanętę najpierw ją sprawdziłem. Testując pisałem co o niej sądzę. Gdy polecam zanętę karaś i lin firmy SARS to jest oznaką, że jest skuteczna.
   Pozdrawiam DZIADEK

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s