WSPÓLNE WĘDKOWANIE Z ZAWODNIKAMI KLUBU HACZYK -SARS LUBLIN

Członkowie wędkarskiego klubu HACZYK -SARS LUBLIN zaprosili mnie na wspólne wędkowanie. Andrzej i Paweł zameldowali się punktualnie o 6 rano i zabrali mnie na wędkowanie na rzece Bug.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zaopatrzony w robaki przez Salon wędkarski SPŁAWIK z ulicy Szmaragdowej w Lublinie, miałem już wszystko. Zanętę przygotowałem samodzielnie, ziemi na magazynie tez nie brakuję. Andrzej przeprowadził sprawnie losowanie stanowisk ( DZIADKOWI wypadło środkowe) , i udaliśmy się przygotować do małych zawodów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Odwiedziłem z aparatem fotograficznym na ich stanowiskach. Umówiliśmy się , że nie mówimy sobie czym i na co łowimy. Andrzej siedział na najwyższym stanowisku i miał 1,25 metra głębokości. Ja siedząc na środku miałem 1,8 metra głębokości . Natomiast Andrzej siedzący na przewężeniu rzeki miał 3 metry głębokości.

Położyłem na wstępne nęcenie 9 kul zanętowych , o trzech rodzajach spoistości. Zanęta doklejona i dociążona była tylko ziemią wiążącą i wzbogacona topionymi białymi i pinką oraz odrobiną kasterów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kolejny mój wyjazd i kolejne stanowisko z licznymi zaczepami. Tym razem straciłem jeden zestaw i 20 przyponów. Łowiłem spławikiem skrzydełko Vimba VV o gramaturze 10 g a po stracie zestawu 8 gram. Po czterech godzinach łowienia, Andrzej zważył nasze ryby. Wśród złowionych ryb dominowały krąpie. Paweł złowił 3 kilogramy, Andrzej złowił 5 kilogramów , a waga ryb DZIADKA to niespełna 6 kilogramów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fajny udany wyjazd w sympatycznym towarzystwie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pozdrawiam Andrzeja , Pawła , członków klubu SARS oraz wszystkich czytelników .

DZIADEK

Jedna myśl nt. „WSPÓLNE WĘDKOWANIE Z ZAWODNIKAMI KLUBU HACZYK -SARS LUBLIN

  1. Może kiedyś uda się powtórzyć wspólny wyjazd DZIADKA i klubu SARS Haczyk Lublin na mini-zawody, ale tym razem z odległościówką no i ze mną oczywiscie 😉 Biorąc pod uwagę to drugie (czyli ja na rybach), to możemy na to poczekać kilka lat hehehe, no ale może kiedyś się uda…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s