DZIADEK SZKOLI MŁODZIEŻ OKRĘGU PZW CHEŁM

Malowniczo położona rybaczówka nad zalewem w Tuligłowach, była miejscem  młodzieżowego obozu wędkarskiego. DZIADEK prowadził od czwartku do soboty zajęcia i szkolenie młodych adeptów wędkarstwa spławikowego.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Program szkolenia obejmował zapoznanie młodzieży z stosowanymi najczęściej w wędkarstwie rodzajami ziem i glin, oraz ich zastosowanie i właściwości. Kolejnym punktem szkolenia było zapoznanie z właściwościami zanęt oraz pokazem zanęt zawodniczych o szybkiej pracy i bogatym smużeniu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przerwę w jednym ze szkoleń przeznaczyliśmy na pokaz ratownictwa medycznego wraz z pokazem ratunkowej apteczki. Wszystko to przeprowadziła sympatyczna pani ratownik medyczny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zanęty na tegoroczny obóz wędkarski sponsorowała firma TRAPER. Wielkie dzięki za włączanie się do szczytnej idei szkolenia młodzieży wędkarskiej. Zanęty były niezmiernie pomocne podczas praktycznych zajęć wędkarskich nad wodą.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Codziennie zaraz po śniadaniu rozpoczynały się zajęcia, na których nigdy nie brakowało zainteresowania oraz zaangażowania uczestników. Organizatorzy czyli przewodniczący komisji młodzieżowej Rafał Guzowski , prezesi do spraw sportu i młodzieży , kapitan sportowy okręgu , dyrektor biura zarządu okręgu i prezes zarządu okręgu odwiedzali codziennie zgromadzoną na obozie młodzież. Zainteresowanie jest efektem szerokiej i dobrej pracy okręgu w Chełmie na rzecz i dla młodzieży. Opiekunowie z kół ,które wysłały młodzież , szykowali posiłki i dbali o wszelkie potrzeby młodych wędkarzy. Codziennie odwiedzał obozowisko prezes koła Krasnystaw , na którego terenie odbywał się obóz i szkolenie. Komisja młodzieżowa zapewniła również inne atrakcje nie związane z wędkarstwem , miedzy innymi w piątek był wyjazd na pływalnię. w kolejnym wpisie o innych ciekawostkach z obozu wędkarskiego.

Pozdrawiam DZIADEK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s