OBOZY SZKOLENIOWE PROWADZONE PRZEZ DZIADKA MAJĄ SPONSORÓW STRATEGICZNYCH – MIKADO -MATCHPRO – VIMBA

Tegoroczne obozy wędkarskie prowadzone przez DZIADKA , których zadaniem jest doskonalenie wiedzy i umiejętności w wędkarstwie spławikowym, otrzymały sponsorów strategicznych. Nie musiałem długo namawiać moich przyjaciół z branży wędkarskiej, by przyłączyli się do firmy VIMBA i przeznaczyli w postaci sprzętu wędkarskiego swoje dobre serce dla rozwoju wędkarstwa i szkolenia najmłodszych adeptów tej sztuki. Na wszystkich szkoleniach młodzież będzie uczyła się komponować mieszanki zanętowe na dodatkach przygotowanych przez firmę MATCHPRO i wszelkie instruktarze oraz zawody będą przeprowadzane na zanętach firmy MATCHPRO. Dzięki Ci Krzysztofie Kałużny za wsparcie i pomoc.

Sprzęt do budowania zestawów w postaci żyłek, haczyków , ciężarków i innych drobnych akcesoriów dostarczy w tym roku na moje szkolenia firma MIKADO. Prezes Wojtek Kurowicki, zanim skończyłem opowiadać o moich szkoleniach powiedział – DZIADEK MASZ TO !!! Dzięki Wojtku , dzięki ABRAMIS, dzięki MIKADO.

Jak widzicie w Polsce  trzeba tylko chcieć a wszystko można zrobić . Prowadzone szkolenia , od lat cieszą się coraz większa popularnością. Dzięki właśnie takim firmom możemy być bardziej spokojni o przyszłość wędkarstwa i branży. Dzisiaj zasiane ziarno wzrośnie za kilka lat. Na koniec wspomnę , że od poczatku tych szkoleń sponsoruję spławiki, i ziemie wędkarskie.

DZIĘKI SPONSORZY I POZDRAWIAM.

DZIADEK

3 myśli nt. „OBOZY SZKOLENIOWE PROWADZONE PRZEZ DZIADKA MAJĄ SPONSORÓW STRATEGICZNYCH – MIKADO -MATCHPRO – VIMBA

 1. Super inicjatywa i pomysł szkoda tylko że nie ma więcej tego typu inicjatyw w kraju i okręgach. Już się nie mogę doczekać kiedy moje pociechy podrosnom i będę mógł zabrać na ryby ze sobą by im zaszczepić pasję do tego pieknego sportu i hobby jakim jest wędkarstwo. Pozdrawiam Bartek

  Polubienie

   • Cały czas studiuję i staram się przyswajać wiedzę jak na samouka przystało niestety za moich czasów nie było takich blogów i internetu jedyne co to stawiki przy domu i w parku wedka babmbus albo spin szklak od ruskich albo teleskop od ruskich splawik z korka albo gęsiego piora ołów z otuliny od kabli albo z arkusz uklepany młotkiem aby był cienki i dał się rolować na chaczyk ciasto z chleba albo czerwony na zanete chleb namoczony i karasie i liny sie łapało. Nie było auta i pieniędzy więc nie należałem do pzw i nie miałem z kim ani jak się szkolić teraz próbuje. Mam nadzieję że moje dzieci pójdą w moje ślady i że będzie im łatwiej tak jak napisałeś dziadku daj boże żyj 100lat ale nie wiem kiedy one dorosna aby się nadawały na obóz bo mają 4,5 i 2,5 roku.
    Pozdrawiam Bartek

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s