KRAJOWY ZJAZD PZW

Już jutro, o tej godzinie będzie wiadomo , czy nastąpią choćby małe zmiany w sporcie wędkarskim, sprawach młodzieży oraz podejściu do przyszłości związku.

Będę uczestniczył w obradach zjazdu,. Piszę uczestniczył , gdyż chcę zgłosić szereg postulatów i jedną uchwałę, oraz wystąpić w temacie sportu wędkarskiego.

Proszę stałych czytelników bloga o trzymanie kciuków za powodzenie misji, a zwłaszcza wybór nowego prezesa ZG PZW.

Pozdrawiam czytelników DZIADEK

7 myśli nt. „KRAJOWY ZJAZD PZW

  1. Trzeba koniecznie próbować zmienić podejście działaczy do nas wędkarzy gdyż ten nic nie zmieniający się beton należy zacząć kruszyć. Ponadto duża już grupa wędkarzy nie chce opłacać tak chorędalnie dużych składek na złą gospodarkę działaczy i brak ryb dlatego zamierzają wędkować w zbiornikach komercyjnych gdzie ryby są i pozostają w wodzie dla innych uczestników zasiadek. Może już czas zacząć wprowadzać na takie łowiska jak jeziora, rzeki i inne zbiorniki wodne łowiska no kill gdyż to jest jedyna przyszłość PZW na dalsze jej istnienie.

    Polubienie

  2. Zgadzam się w 100%, Nie może być tak że całym PZW rządzą dwa województwa. Ponadto zmiany są wskazane chociaż by ustalanie diet sędziowskich( 50zł za cały dzień – około 12 godzin) paranoja wychodzi 5 zł na godzinę- gdzie obowiązują takie stawki ? Poruszyć też trzeba sprawę sportu wędkarskiego, zwłaszcza młodzieży która ma wspaniałe wyniki ( ostatnie MŚ mam na myśli). Czy Zarząd Główny PZW nie ma pieniędzy na to aby zwrócić im koszty ? Nikt nie będzie płacił z własnych pieniędzy po kilka tysięcy. Porusz te problemy Dziadku bo są one istotne dla przyszłości wędkarstwa 🙂 pozdrawiam

    Polubienie

  3. Witam czy znasz osobiście człowieka który został prezesem czy można w nim pokładać nadzieję na poprawę??? Czy po za prezesem zmienili się członkowie zarządu??? Co z twoimi propozycjami które miałeś na te obrady??? Podobnież mieli rozważać propozycję ogólno krajowej opłaty???? Opisz proszę dziadku co tam ciekawego ustalono bo hucznie tylko o nowym prezesie i nic więcej a dużo rzeczy miało być ustalane.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s