OKRĘGOWA SZKÓŁKA WĘDKARSKA PO KONKURSIE WIEDZY EKOLOGICZNO WĘDKARSKIEJ

Z uwagi na inne zajęcia związane z działalnością na rzecz wędkarstwa i Polskiej młodzieży zrzeszonej w PZW, kończę zajęcia z młodymi adeptami sztuki wędkarskiej w prowadzonej prze zemnie okręgowej szkółce wędkarskiej. Dalsze zajęcia poprowadzą moi koledzy z komisji młodzieżowej. Kończąc 5 miesięczną pracę z młodzieżą , zorganizowałem konkurs wiedzy z zakresu ekologii , regulaminu PZW, wiedzy o środowisku wodnym oraz informacji przyswojonych na zajęciach szkółki. Poziom wiedzy uczestników lubelskiej okręgowej szkółki wędkarskiej jest bardzo dobry, i rokuje to , że wychowujemy świadomą młodzież, z wiedzą przewyższającą przeciętnego wędkarza. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali cenne nagrody rzeczowe ufundowane prze komisję młodzieżową przy ZO PZW W Lublinie . Za tydzień w siedzibie ZO PZW przy ulicy Nałkowskich 105 o godz. 10 odbędzie się okręgowy konkurs wiedzy ekologiczno wędkarskiej dla młodzieży do 16 roku życia należącej do wszystkich kół okręgu PZW w Lublinie.

Zachęcam koleżanki i kolegów wędkarzy do nawet najmniejszej pracy z młodymi członkami PZW , WARTO MIEĆ SWÓJ DOBRY WĘDKARSKI NARYBEK !!!

Pozdrawiam czytelników DZIADEK

4 myśli nt. „OKRĘGOWA SZKÓŁKA WĘDKARSKA PO KONKURSIE WIEDZY EKOLOGICZNO WĘDKARSKIEJ

 1. Darku pięknie ,że pokazałeś jak trzeba działać i w jaki sposób to robić .Faktycznie trzeba dać młodszym szansę się wykazać. Proszę Cię trzymaj rękę na pulsie bo młodzi szybko tracą zapał i cała robota może pójść na marne ,a szkoda włożonego zaangażowania i społecznej pracy.

  Polubienie

  • Spokojnie Jacku. Nowe prezydium ZG PZW to 9 członków którzy są tak jak ja zdesperowani do pozytywnych zmian , do tego dodać należy Teodora czyli Prezesa ZG PZW , dwóch to kule u nogi i tak zwani hamulcowi. Skoro dało się zmienic rządzące układy przez 36 lat , to z poparciem małych okregów damy radę. Pozdrawiam DZIADEK

   Polubienie

 2. Panie Darku,
  miałbym kilka pytań o wędkarstwo podlodowe. Jakiej średnicy wężyki sylikonowe stosuje pan do swoich kiwoków ?
  Kiedy miał Pan jeszcze internetowy sklep to w dziale podlodowym były mormyszki jakie Pan stosuje. Czy będzie można je jeszcze nabyć ?
  Czy byłaby możliwość napisania coś przez Pana na temat doboru koloru mormyszek, przedstawienia najczęściej stosowanych przez „Dziadka” mormyszek oraz wymiany w nich haczyków ? Jestem zielony w tym temacie a podejrzewam, że dla wielu takich osób jak ja którzy będą chcieli spróbować tej pięknej metody połowu w przyszłym roku taki artykuł bardzo rozjaśni ten temat ?
  POZDRAWIAM !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s