SZCZĘŚLIWA CZAPKA DRAPIEŻNIKA

Wczoraj wieczorem odebrałem super prezent od moich przyjaciół z Białegostoku. Beata i Piotr Miastkowscy , właściciele największego sklepu wędkarskiego na Podlasiu – DRAPIEŻNIK, przesłali mi swoje najnowsze czapeczki firmowe oraz, kubki do kawy i herbaty. Piotr nie zapomniał o mojej wątrobie. Bardzo Wam KOCHANI dziękuję !!! Nie mogłem wytrzymać i poszedłem na spacer , oczywiście w nowej czapeczce DRAPIEŻNIK, zaopatrzony w spinning oraz moje ulubione SAIRY. Oto efekt i dwa drapieżniki na zdjęciu.

Jak DZIADEK ,, poczuje krew” to go trudno utrzymać na smyczy !!! Ta godzinka nad Krężniczanką zaowocowała dwoma pięknymi pstrągami. Zdjęcia dedykuję Beacie oraz Piotrkowi i pozdrawiamy wraz z Molą.

Szczęśliwa czapka i szczęśliwy DZIADEK pozdrawia czytelników i załogę sklepu DRAPIEŻNIK w Białymstoku.

3 myśli nt. „SZCZĘŚLIWA CZAPKA DRAPIEŻNIKA

  1. Darku gratulacje za piękny połów …..a co do czapeczki(oczywiście piękna !) .Szczęśliwa czapeczka ma to do siebie ,że kiedy już wszystko zawodzi zakłada się ją tył na przód ,a to po to ,aby zmylić przeciwnika .Ryba myśli ,że skoro daszek z tyłu to ty już odchodzisz więc opuszcza kryjówki i zaczyna żerować i wtedy czujesz moc szczęśliwej czapeczki !!! Darku zdradziłem Ci swoją długowieczną tajemnicę łowienia okazów -Powodzenia i pozdrowienia Jacek.

    Polubienie

  2. Panie Darku, ostatnio za mocno ścisnąłem Pana odległościowy spławik i po dwóch stronach na pawim piórze pojawiło się około centymetrowe pęknięcie po dwóch stronach, kilka centymetrów poniżej antenki spławika. Czy taki spławik będzie się jeszcze nadawał do użytku ? Jeżeli nie to w jaki sposób można go naprawić ?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s